Fit HubCelebrityTracy Anderson’un 23 Yıllık İnanılmaz Kilo Verme Serüveni

Tracy Anderson’un 23 Yıllık İnanılmaz Kilo Verme Serüveni

Ünlü eğitmen Tracy Anderson, Instagram’da kendi yönteminin ne kadar iyi çalıştığını kanıtlamak için öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaştı.

Tracy Anderson’a ait bolca reklam panosu mevcuttur. Shakira, J.Lo, Posh, Gwyneth Paltrow ve daha birçok fit ünlü ile çalışmıştır. Fakat Anderson’un kendisi de instagram paylaşımındaki son dönüşüm fotoğrafının altında da değindiği kendine ait eğitim yönteminin bir ürünüdür. Anderson koyduğu bu fotoğrafta, 20 ve 43 yaşları arasında nasıl dönüştüğünü göstererek kendi öncesi ve sonrasını sevenleriyle paylaştı.

Anderson, paylaştığı fotoğrafının altına “Metodumun stratejisine çok derinden odaklanmamın sebeplerinden biri, sıkı çalışmanın benin için başarıya giden en önemli yol olmasıdır”, “Siz “tamily” önderlerinin ne kadar cesur ve açık olduklarına çok sevindim” yazmıştır.

View this post on Instagram

It’s only day 1 of #tamilyfriend and I already feel so much love being spread! The workout trackers you have received in your inboxes will help keep you on track this month, and throughout the fun journey ahead. Results and healthy transformations of the body and mind are what my @tracyandersononlinestudio delivers. Everyone's before and after is unique and I believe the most empowering gifts can't even be seen by the naked eye. So #tamily let’s proudly share some of our before and afters (I’ll start!). One of the reasons I have focused so deeply on the strategy of my method is because of the way that hard work has paid off for me personally. I am overjoyed by how brave and open you #tamily leaders are. Sharing your personal journeys helps people every day. As we jump start this month please post what your before and after means to you. And hashtag #tamilyfriend so I can look through all of these and share some of your messages, and for your #tamnewbie to see! I know they’ll be just as inspired by you all as I am every week ?

A post shared by Tracy Anderson (@tracyandersonmethod) on

18 kilo aldıktan sonra, Anderson’un profesyonel dansçı olma hayalleri adeta suya düşmüştü. Bu durum neticesinde verdiği karar ile daha yağsız olmayı denemek için kendi programını geliştirdi. Şimdilerde ise, A kalifiye müşterilere, dünyanın dört bir yanındaki stüdyolara ve bir aktif giyim koleksiyonuna sahip. Anderson’un antrenman tarzı, normalde hiç çalışmadığınız küçük kasları çalıştırmak şeklindedir ve kendi metodunda insanları 1.5 kg üzerindeki herhangi bir ağırlıktan kaçınmaya davet eder (anlaşılan herkesle iyi geçinemedi).

Paylaştığı öncesi ve sonrası paylaşımınnda ünlü eğitmen Anderson, kendisine ait olan Tracy Anderson metodu takipçilerine “Tamily” ordusu olarak seslenerek, onlara internet sitesinde yer alan bu metodu uygulayarak kendi dönüşüm fotoğraflarını paylaşmaları çağrısında bulundu.

Paylaşımındaki cümlelerine “Kişisel yolculuklarınızı paylaşmak, insanlara her gün yardımcı olur” şeklinde devam etti.

Gerçekleştirilen öncesi ve sonrası hali, yeni keşfedilen vücut kabülü, kas kazancı veya antrenmana ve beslenmeye daha dengeli yaklaşım şeklinde kilo kaybetmekten çok daha fazlası anlamına gelebilir. Anderson’un davasında ise bu, bir fitness imparatorluğu yaratmak için yapılan yolculuk anlamına gelmekteydi.

Kaynak: Shape

Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Kas Yapan Egzersizler

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!