Fit HubTakviyeSupplement Piyasasındaki En İyi Optimum Ürünleri

Supplement Piyasasındaki En İyi Optimum Ürünleri

Optimum Nutrition (ON) ürünleri 70 farklı ülkede sorunsuz bir şekilde satışa sunulmaktadır. ON “Protein Powder of the Year” ödülünü Gold Standard 100% Whey adlı ünlü protein tozuyla 9 kere kazanmıştır. ON, ürünlerini en kaliteli ve son teknolojiyi kullanarak üretir ve her zaman fiyatının çok pahalı olmamasına özen gösteren bir firmadır.

Optimum Nutrition, önde gelen uluslararası peynir ve besin bileşenleri grubu olan Glanbia’nın bir parçasıdır. Glanbia, İrlanda asıllı 32 ülkede operasyonu bulunan, performans besinleri ve içerikleri grubudur. Glanbia sporcu besinleri, peynir, süt ve süt ürünleri ve vitamin & mineral ürünlerinde Pazar öncüsüdür. Spor ürünlerinde Optimum Nutrition, Nutramino, BSN and ABB markaları ile çok büyük bir kitleye hizmet verir. Amerika tek başına en büyük Pazar oranına sahip olmasına rağmen, yakın dönemde yaptıkları açılımlar ile tüm dünyaya servis vermeye çalışmaktadırlar. Glanbia ayrıca, Optimum Nutrition Türkiye Distribütörü olan firmadır.

Optimum Nutrition, iki premium spor beslenme markası, Optimum Beslenme ve Amerikan Vücut Geliştirme (A.B.B.) sahibi ve işletmecisidir. Bununla birlikte bu markalar, dünya çapında aktif yetişkinlere kapsamlı bir toz, çubuk, tablet, kapsül ve hazır içecek ürünleri sunmaktadır

Firmanın köklü profesyonel geçmişiyle yaptığ yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan geniş ürün yelpazesi arasından, gönül rahatlığıyla  kullanabileceğiniz en iyi Optimum sporcu besinleri ürünlerini sizler için belirledik:

1. Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr

en-iyi-optimum-supplementleri

Bir ölçek (30,4 gr) Optimum gold standard whey protein tozu ürünü 113 kcal olup, 24 gr protein, 1,8 gr karbonhidrat, 1,2 gr şeker ve 1 gr yağ içermektedir.

Ürün içeriğinde bulundurduğu farklı filtreleme yöntemlerine sahip whey proteini ve sahip olduğu amino asit profili ile kendisini bir adım öne çıkarmaktadır. Optimum gold standard whey ürününün diğer whey protein ürünlerine göre kana karışım süresi daha hızlıdır. Bunun nedeni, içeriğinde bulundurduğu Mikrofiltre edilmiş konsantre whey protein içeriğine ek olarak, Iyon-degişim whey protein izolesi ve hidrolize whey (whey peptit) proteini bulundurmasıdır. Bu izole whey protein ve hidrolize whey proteinlerinin emilimi ve saflığı, konsantre whey proteine göre daha yüksektir. Bu özelliklerinden dolayı da performans yönünden gayet başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ürün içerisinde bulundurduğu proteinlerin 5,5 gramını BCAA lar, 4 gramını ise Glutamin ve Glutamin öncüleri oluşturmaktadır.Bu miktarlara baktığımızda optimum whey BCAA miktarının gayet makul bir seviyede olduğu gözükmektedir.

2. Optimum Serious Mass 2727 Gr

en-iyi-optimum-supplementleri

Optimum Serious Mass, 1257 kalorilik servisiyle kilo alamadığını iddia edenlerin imdadına yetişen bir ürün. Böylesine yüksek miktarda bir kaloriyi beslenmenizin içerisine dahil ederek, kilo almamanız oldukça zor.

Kalori canavarı Optimum karbonhidrat tozu içeriğinde; 252 gr karbonhidrat, 50 gr protein ve yalnızca 4,8 gr yağ bulunuyor.

Uygun fiyatlı, etkili, açılıp kapanabilen poşeti sayesinde kolay kullanılabilen bu ürün en çok tercih edilen kilo aldırıcılardan biri.

Kreatin ve glutamin bakımından da zengin bir içeriğe sahip olan Optimum Serious Mass, çok zengin bir multivitamin içeriğine sahip.

Kalsiyum kazeinat, yumurta proteini ve konsantre whey proteini içeren kompleks protein ve karbonhidrat kaynağı olan Serious Mass, gerçekten “ciddi bir kütle” eklemenize yardımcı olacak!

3. Optimum Glutamine Powder 630 Gram

en-iyi-optimum-supplementleri

Optimum Glutamine Powder, toz formda olan bir Glutamin amino asit ürünüdür. Optimum Glutamine Powder ,bir kutuda 120 servis içermesi ile en çok tercih edilen glutamin takviyeleri arasında yer almaktadır. Servis başına kullanıcıya 5 gram saf glutamin sağlamaktadır ve her bir servisin kullanıcıya maliyeti 1,17 TL’dir.

Optimum Glutamine Powder, sporcuların günlük glutamin ihtiyacını gidermeye yardımcı olabilir.

4. Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr

en-iyi-optimum-supplementleri

Optimum Micronized Creatine Powder, %100 saf mikronize edilmiş Monohidrat Kreatinden elde edilmiş bir Kreatin ürünüdür. Mikronize teknolojisi ile kreatin’in emilim hızı normalden daha hızlıdır.

Kaliteli ham maddesi ve yüksek emilim hızı ile adından söz ettiren Optimum Micronized Creatine Powder, protein shakeinize antrenman sonrası ekleyebileceğiniz en iyi kreatin seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Optimum Micronized Creatine ATP’nin (enerji) kaslarda daha uzun süreli kalmasını yardımcı olabilir.

5. Optimum Gold Standard BCAA 266 Gr

en-iyi-optimum-supplementleri

Son zamanların en popüler markası olan Optimum Gold Standard BCAA, yüksek standartlarını BCAA ürününde de gösteriyor.

Optimum Gold Standard BCAA, özellikle vücut geliştirme ve dayanıklılık sporcularının ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş bir BCAA ürünüdür. Diğer BCAA takviyelerinden farklı olarak içeriğine Rhodiola ekstresi , Wellmune® ve elektrolit karışımı ilave edilmiştir.

Bağışıklık sistemine destek olan C vitamini, stres azaltan magnezyum ve diğer birçok önemli minerali de içerisinde bulunduran Optimum Gold Standard BCAA tamamen bir sporcunun performansı düşünülerek üretilmiş.

Optimum, her ürününde olduğu gibi bu ürününde de fiyat/performans konusundaki başarısını konuşturmuş.

Her bir servisinde, 2:1:1 oranında lösin, izolösin ve valin sahip 5 gram BCAA bulunduruyor.

İçimi hafif ve tüketimi kolay olan bu BCAA takviyesine kas kütlenize katkı sağlaması için şans verebilirsiniz.

6. Optimum L-Carnitine 500 Mg 60 Tablet

en-iyi-optimum-supplementleri

Optimum L-Carnitine, tek tablette 500 ml L-Karnitin (L-Karnitin L-tartarat) sunar. L-Karnitin trigiliserid gibi uzun zincirli yağ asitlerini oksijen ile birlikte mitokondriye taşıyarak enerji oluşumuna yardımcı olabilir. L-karnitin, elzem amino asitler olan lizin ve metiyoninden sentezlenir.

Aktif yaşayan ve spor yapan kişilerin daha fazla olan l karnitin ihtiyacını karşılaması önemlidir.

[yasr_overall_rating]

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!