Fit HubFitnessZane: Sadık Hadzovic Tüm Zamanların En İyi Vücuduna Sahip Olabilir

Zane: Sadık Hadzovic Tüm Zamanların En İyi Vücuduna Sahip Olabilir

Zane: Sadık Hadzovic tüm zamanların en iyi vücuduna sahip olabilir…

Frank Zane, birçokları tarafından gelmiş geçmiş en estetik vücudun sahibi olarak kabul edilir ancak varisini bulmuş gibi görünüyor.

Ateşli bir tartışma başlatmak için birilerini tüm zamanların en iyisi olarak nitelendirmektir herhalde en garanti yöntemdir. Atletlerin her birinin mutlaka favori bir ismi var ve tartışmalar bitmiyor. İşte bu yüzden geçmiş sayılarımızda Zane’i tüm zamanların en iyisi ilan ettiğimizde birilerinin bizlere karşı çıkacağını biliyorduk, “Arnold ile Phil Heath ne olacak?!”

Şimdi ise bizim en iyimiz, vücut geliştirmenin göze çarpan isimlerinin arasından seçimini yapıyor. Zane bir süredir 2015 Arnold şampiyonu ve 4 kere IFBB fizik yarışması birincisi Sadık Hadzovic ile antrenman yapıyor. Anlaşılacağı gibi kendisi Hadzovic’ten etkilenmiş durumda…

“[Sadık] Keşke benim de olsaydı dediğim birçok özelliğe sahip,” diyor Zane videoda. “Bana göre yeterince çalışma yaparsa tüm zamanların en iyi fiziğine sahip olabilir.”

Eğer en iyi olmak istiyorsanız, en iyiler ile antrenman yapmalısınız. Bu anlamda bizce Hadzovic doğru yolda ilerliyor. Flex Dergisi’nin Hadzovic ile yaptığı fotoğraf çekiminin sahne arkası videosunda, Sadık antrenmanını, Zane gözetiminde bir ileri seviyeye taşıyor.

Hazırlayan: M&F Editörleri

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!