Fit HubAntrenmanWarrior Fit Antrenman Programı: Jamie Mctizic

Warrior Fit Antrenman Programı: Jamie Mctizic

Warrior Fit’i temsil eden denizci, atlet ve vücut geliştirmeci hakkında daha fazlası!

Konu iş ve spor salonunun hakkını vermek ise ABD Donanma Subayı Jamie McTizic tam bir savaşçı. Bir sürü askeri görevin yanı sıra bu sert donanma çocuğu ve vücut geliştirmeci kaya gibi sağlam bir vücut için hafta da altı kez demirlerle olan randevusuna zaman ayırmakta. McTizic kendisinin en iyi savaşçı versiyonu ki bu da Onu Warriof Fit için ideal bir sözcü yapıyor. Warrior Fit, kendilerinin en iyi savaşçı versiyonları olmaları için başkalarına ilham verecek şekilde tasarlanmış kapsayıcı bir antrenman programıdır. Gün doğmadan ağır bir antrenman için uyanmaya ve sonra aile ve iş yaşamının sorumluluklarını yerine getirmeye tahammülünüz var mı? Hayatın tüm zorluklarına karşı hazır olmak için ne kadar özverili olmaya isteklisiniz? Warrior Fit tüm sorunların çözümlerini içermiyor belki ama hayatınızın en iyi fiziğine ulaşmanız için antrenman ve takviye önerileriyle yanınızda. Bahanelere yer yok!

karin-kasi-calisirken-sik-yapilan-5-hata

McTizic hem ülkesi hem de kendisi için fedakârlığın ve sadakatin güzel bir örneği. Bomba yapımı, dolumu ve testinden sorumlu olan Hava Emir Subayı ABD Donanması’nda 10 yıl hizmet etmiştir ve sayısız yerde yurtdışı görevlerde bulunmuştur. Birçok görevinin yanı sıra McTizic aynı zamanda kişisel antrenörlükte yapmaktadır.

Çoğu kişi için günün meşakkatli uğraşları göz korkutucu görünebilir ancak McTizic bunları normal karşılıyor ve programı ne kadar yoğun olursa olsun spor salonuna gitmeyi önceliği haline getiriyor. ‘’Sabahın 3:00’ü ya da gecenin 11:00’i fark etmez, salon randevumu kaçırmam!’’  diyor denizci.

Peki, McTizic salonda nasıl bir program uygulamakta?

Burada haftalık antrenman dağılımını bulabilirsiniz:

Ağırlık egzersizleri yöntemi konusunda McTizic süper set, azalan set ve failure noktalarının büyük bir hayranı. Denizci Subayımız hedeflediği kastaki tüm lifleri yormak için bu teknikleri kullanmayı sevdiğini söylüyor, böylece antrenmanı bittiğinde geride hiçbir şey bırakmayarak tüm gücünü harcadığının bilincinde oluyor. Warrior Fit olmak için Jamie’nin antrenmanına başlayın.

McTizic’in günlük antrenmanı yarışmacı bir vücut geliştirmecinin fiziğini inşa etmeye devam ederken Onu başarılı bir vücut geliştirme kariyerine sevk eden aslında ABD Donanması’nda katlandığı sert antrenman düzeniydi. McTizic donanmanın geniş antrenman zorunluluklarını (şınav, mekik ve barfiks) mükemmel bir fizik, güçlü ve kaslı bir vücut elde etmek konusunda yardımcı olduğu için başarılı buluyor.

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!