Fit HubAntrenmanWarrior Fit Antrenman Programı: Göğüs

Warrior Fit Antrenman Programı: Göğüs

Antrenman serimizin ilk bölümüyle karşınızdayız. Kas inşa edici hareketler ile vücudunuzun sınırlarını zorlayacak bu program Warrior Fit olma yolundaki ilk adımınız.

NASIL İŞE YARIYOR?

Antrenman yağ yakarken kas inşa etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu yapmak için hafta boyunca çeşitli kas gruplarını çalıştıracak ve kas inşası ve yağ kaybını sağlamak için yüksek hızda antrenman yapacaksınız. Bu kapsayıcı antrenman programında her bir büyük kas grubunu belli gününde çalıştırarak hafta da altı gün art arda antrenman yapacaksınız. En etkili kas inşa edici egzersizlerin yanı sıra hacminizi artırmak ve güç kazanımları için azalan setler ve süper setler gibi denenmiş teknikleri de antrenmanlarınıza dahil edeceksiniz.

Bir seferde tek sette iki hareket arasında ileri geri giderek A ve B egzersizlerinin her birini süper set olarak uygulayın.

Göğüs kaslarını ciddi şekilde yormak için Jamie bench press hareketinde azalan set tekniğini uygulamaktadır. (Başlangıç ağırlığıyla failure noktasına kadar devam etmekte, sonra ağırlığı azaltmakta ve 25 tekrara ulaşana dek bu şekilde devam etmektedir.)

Bir haftalık Warrior Fit antrenmanına ulaşmak için tıklayın!

EGZERSİZ 1A

INCLINE DUMBBELL PRESS

4 set / 15 tekrar / dinlenme yok

Dumbbell Fly ile süper set şeklinde uygulayın; Son sette failure noktasını hedefleyin

EGZERSİZ 1B

DUMBBELL FLY

4 set / failure / 90 saniye

EGZERSİZ 2

BENCH PRESS

4 set / 25 tekrar / 90 saniye

AZALAN SET: İlk set 10 tekrar yapacağınız bir ağırlıkla failure noktasına kadar. Sonra toplam da 25 tekrara ulaşana dek ağırlığı azaltın. Bu bir settir.

EGZERSİZ 3A

CABLE CROSSOVER

4 set / failure / dinlenme yok

EGZERSİZ 3B

Cable Press ile süper set şeklinde uygulayın.

CABLE PRESS

4 set / failure / 60 saniye

EGZERSİZ 4

PUSHUP

failure / 60 saniye dinlenme

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!