Fit HubAntrenmanWarrior Fit Antrenman Programı: Sırt

Warrior Fit Antrenman Programı: Sırt

Antrenman serimizin ikinci bölümüyle karşınızdayız. Kas inşa edici hareketler ile vücudunuzun sınırlarını zorlayacak bu program Warrior Fit olma yolundaki ikinci adımınız.

NASIL İŞE YARIYOR?

Antrenman yağ yakarken kas inşa etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu yapmak için hafta boyunca çeşitli kas gruplarını çalıştıracak ve kas inşası ve yağ kaybını sağlamak için yüksek hızda antrenman yapacaksınız. Bu kapsayıcı antrenman programında her bir büyük kas grubunu belli gününde çalıştırarak hafta da altı gün art arda antrenman yapacaksınız. En etkili kas inşa edici egzersizlerin yanı sıra hacminizi artırmak ve güç kazanımları için azalan setler ve süper setler gibi denenmiş teknikleri de antrenmanlarınıza dahil edeceksiniz.

Bir seferde tek sette iki hareket arasında ileri geri giderek A ve B egzersizlerinin her birini süper set olarak uygulayın.

Jamie vücut geliştirmeci fiziğinin önemli bir parçası olarak gördüğü kanat kaslarının gelişimini Deniz Komandosu antrenmanları boyunca yapması gereken sayısız barfikse borçlu olduğunu söylüyor.

ANTRENMAN

EGZERSİZ 1A

LAT PULLDOWN

4 set / 15 tekrar / dinlenme yok

Barfiks ile süper set şeklinde uygulayın.

EGZERSİZ 1B

BARFİKS

4 set / failure / 90 saniye

EGZERSİZ 2

DUMBBELL ROW

4 set / 15 tekrar (her bir kol için) / 60 saniye

EGZERSİZ 3

BEHIND-THE-HEAD LAT PULLDOWN

4 set / 15 tekrar / 60 saniye

EGZERSİZ 4

ISO LAT PULL MACHINE

4 set / 25 tekrar (her bir kol için) / 90 saniye

AZALAN SET: İlk set 10 tekrar yapacağınız bir ağırlıkla failure noktasına kadar. Sonra toplam da 25 tekrara ulaşana dek ağırlığı azaltın. Bu bir settir.

EGZERSİZ 5

CABLE ROW

4 set / 15 tekrar (her bir kol için) / 60 saniye

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!