Fit HubAntrenmanWarrior Fit Antrenman Programı

Warrior Fit Antrenman Programı

M&F Warrior Fit olmanın bedeli nedir? Muscle & Fitness olarak ‘’hayatın zorlukları’’nın farkındayız ve olaylar yoğun ve zorlu olmaya başladığında pes etmenin ne kadar kolay olduğunun da bilincindeyiz. Ancak gerçek bir savaşçının ‘’hiçbir bahanesi’’ olamaz ve her zaman mükemmel olma arayışına odaklanır. Amaç yarışma, hizmet ya da mükemmel bir fiziğe ulaşmak olsun fark etmez, gerçek bir savaşçı daha fazla hacim, güç ve özgüven için fitness’ın sınırlarını zorlamaya kendini adamıştır.

Warrior Fit olmak yolunda size Jamie McTizic eşlik edecek. McTizic ABD donanmasında aktif görev yapan bir asker, Classic Physique yarışmacısı ve kişisel antrenör. Antrenmanlarının hayatın zorluklarına uyum göstermesini sağlamış gerçek bir savaşçı O ve bahanelere yer vermediği planlarının nasıl ciddi sonuçlara yol açtığını sizinle paylaşıyoruz.

Warrior Fit programının ardındaki kişi olan ABD Donanma Subayı Jamie McTizic hakkında daha fazla bilgi ve her bir Warrior antrenmanını nasıl ele aldığını öğrenmek için burayı tıklayın.

PROGRAM ÖZETİ

Aşağıdaki program yağsız ve parçalı bir savaşçı fiziği elde etmek için sınırlarınızı test etmenizi ve platonuzu ezip geçmenizi sağlayacaktır. Çok mu yoğunsunuz? Bahanelere yer yok! Gerçek bir savaşçı bu sert, kas inşa edici antrenmanların her birine zaman ayıracaktır.

Daha fazla hacim, güç ve parçalı bir vücut için platonuzu aşacağınız yeni ve etkili programlar arayışında olduğunuzu biliyoruz. Warrior Fit programı işte tam da bunun için dizayn edildi, yani basit ve anlaşılır bir yaklaşım ile istediğiniz sonuçları elde etmek için. Başarının formülü basit olsa da antrenmanlar bunun tam tersidir. Her günün rutini acı eşiğinizi sınayacak ve enerjinizi tükenme noktasına getirecektir. İşte bunlar mükemmel bir fizik için bir savaşçının ihtiyacı olan şeylerdir. Warrior Fit olmanın tüm gerekliliklerine sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman başlama zamanı!

WARRIOR FIT HAFTALIK ANTRENMAN KESİTİ:

  • Pazartesi: Göğüs
  • Salı: Sırt
  • Çarşamba: Bacak
  • Perşembe: Omuz ve Trapezius’lar
  • Cuma: Kollar
  • Cumartesi: Bacaklar
  • Pazar: DİNLENME

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: GÖĞÜS

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: SIRT

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: BACAK (1)

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: OMUZ VE TRAPEZIUS

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: KOLLAR

WARRIOR FIT ANTRENMAN PROGRAMI: BACAK (2)

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!