Fit HubFitnessJ. K. SIMMONS YENİ ‘’BATMAN’’ FİLMİ İÇİN FORMA GİRDİ

J. K. SIMMONS YENİ ‘’BATMAN’’ FİLMİ İÇİN FORMA GİRDİ

Dwayne Johnson’ın antrenörüyle çalışmaya başladıktan sonra 61 yaşındaki ünlü aktör büyük bir değişim geçirdi.

YAZAN: MAX KASSAN

Şehirde Batman’e rakip yeni bir adam çıkageldi.

Bu yılın Mart ayında DC şirketi yöneticileri, J. K. Simmons ismini 2017’de vizyona girecek Adalet Birliği filmi için ‘’Komiser Gordon’’ olarak belirlediklerini açıklamışlardı. Anladığımız kadarıyla Simmons rolünü bayağı bir ciddiye almışa benziyor.

Simmons, eski asker ve şimdi ise antrenörlük yapan Aaron Williamson ile birkaç aydır birlikte çalışıyor. Williamson’ın birlikte çalıştığı ünlüler arasında Dwayne Johnson, Jamie Foxx ve Sylvester Stallone da var. Ayrıca High School Musical’den tanıdığımız Zac Efron’un hem yağlarından hem de bu filmde oynayan ‘’çocuk’’ imajından kurtulmasını sağladı. Yani şunu söyleyebiliriz: Simmons emin ellerde.

Bu yaz Williamson aktör Simmons’ın sosyal medya da birçok fotoğrafını paylaşmıştı. En son fotoğrafın birinde Simmons göz kamaştırıcı biceps kaslarını çalıştırırken görülüyordu. Fotoğrafı ‘’Antrenman yaptığımız anlarda 61 yaşında olduğunu unutuyorum. Bu çocuğa saygım sonsuz,’’ diyerek paylaşmıştı Williamson.

Filmin çıkmasına daha bir yıl olmasına rağmen yaşlı Simmons’ın daha ne kadar kaslanabileceğini düşünmek çılgınca geliyor. Kim bilir, belki de 63 yaşına girdiğinde Ben Affleck’in Batman’deki rolünü çalabilir.

 

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!