Fit HubMotivasyonYarışmadan Sonra İlk İstediğiniz Şey Nedir?

Yarışmadan Sonra İlk İstediğiniz Şey Nedir?

YARIŞMADAN SONRA PODYUM ARKASINDA İSTEDİĞİNİZ İLK ŞEY NEDİR (su hariç)?

Vücut geliştirmenin başarılı temsilcileri Ronny Rockel, Brandon Curry ve Toney Freeman’a sorduk…

Ronny Rockel
“Podyum arkasında hep gergin olurum. Bu yüzden, yatışmak dışında hiçbir şey istemem. Yarışmanın yarattığı gerginlikten uzaklaşıp sakinleşmek için birkaç dakikaya ihtiyacım olur. Elbette ki ailemin ve dostlarımın podyum arkasında yanımda olmasını çok isterim ama Almanya’da yaşadıkları için bu her zaman mümkün olmuyor. Yine de o anda beni düşündüklerini bilirim. Podyumdan inince canımın hamburger, patates kızartması ve hatta bira çektiğini itiraf etmeliyim. Ve ikram edilirse, kocaman bir porsiyon dondurmaya da hayır demem!”

Brandon Curry
“Aslında istediğim ilk şey vücudumdaki teri ve yağı silmek için bir havlu olur. Kullandığımız bronzlaştırıcı ve yağ gözeneklerimi tıkıyor. Podyum ışıkları ise daha da terletiyor. Sonrasında ise bir duş almak için sabırsızlanırım. Ama maalesef bundan önce medya, hayranlar ve ailemle ilgilenmem gerekir. Bu da tabii ki işimizin bir parçası…”

Toney Freeman
“Her şey olup bittikten ve podyum arkasına gittikten sonra, bir yatak ya da en azından üzerinde uzanabileceğim bir portatif karyola olsun isterim. Beni sakinleştirecek bir hayran da olsa hiç fena olmaz! Belki de insanlar podyumda yaptıklarımızın ne kadar zor ve yorucu olduğunu fark etmiyorlar ama gösteri sonrasında tükenmiş oluyoruz. Bu yüzden biraz rahat bırakılmak iyi olabilir. Genelde podyum arkasında röportaj yapmak ya da fotoğraf çektirmek isteyen birçok kişi oluyor. Yarışmadan sonra kendimi toplamak için birkaç dakikamın olmasını isterdim.”

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!