Fit HubYaşamSalonda Karşı Cinsin İlgisini Çekip, Flört Etmek İçin 7 Tavsiye

Salonda Karşı Cinsin İlgisini Çekip, Flört Etmek İçin 7 Tavsiye

SALONDA FLÖRT ETMEK İÇİN 7 ÖNERİ

Salonda karşı cinsin ilgisini çekmenin doğru yöntemini öğrenin.

BİR ANTRENMAN TABUSU

Üniversitede flört etmenin ne kadar kolay olduğunu hatırlıyor musunuz?

Her şey tam istediğiniz gibiydi; herkes sizin yaşınızdaydı, benzer şeylere ilgi duyuyordunuz ve çoğumuz İYİ bir fiziğe sahiptik. Spor salonları cazibenin yüksek olduğu ortamlardır. Orada çok uzun bir zaman harcarız ve ayrıca salondaki kadınlarda oldukça formda görünürler. Kadınları tavlama taktiklerinizin işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için en iyi ortamlar buralardır ancak tek sorun bu eylemin çoğu erkek yüzünden kötü bir üne sahip olmasıdır. Bizde birçok fitness fanatiği bayanla neyin en çok işe yaradığı hakkında konuştuk. Yazımızı iyi okuyun, belki de gelecek hafta sonu romantik bir randevuyu garantileyebilirsiniz.

DİKİZLEMEYİN

Salondaki her kadının güzel bir fiziği olduğu bir gerçek. Deadlift yaparken harika görünüyor olabilir ama bu esnada gözünüzü dikerseniz büyük olasılıkla yakalanacaksınız ve süreç tamamen talihsiz bir yola girebilir. Onu dikizleyerek salonun başka bir noktasına kaçırmış olursunuz.

GÜLÜMSEYİN

Dumbbell’lere giderken yolunuzun üzerinden geçiyorsa yapmanız gereken sadece arkadaşça bir gülümse atmak. Güzel bir gülümse ilginizi göstermek için kolay bir yöntemdir ve sizinle konuşmak için can atacaktır. Bu her zaman sağlam bir adımdır. Uyarı: kulaklıkları takılıysa bu olasılıkla işe yaramayacaktır.

VÜCUDU HAKKINDA YORUM YAPMAYIN

Bu kadar basit. Bu ‘’Kalçalarını iyi çalıştırmışa benziyorsun,’’ tarzında sözlerden kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Böyle yaparsanız salonda ‘’ahlaksız’’ olarak damgalanıp yüzünüzde olasılıkla beş parmağın iziyle dolaşırsınız.

SPOR MALZEMELERİ HAKKINDA KONUŞUN

Her ikinizin en azından bir tane ortak ilgi alanı var- spor salonu. Ağırlık eldivenleri, kulaklıklar ya da spor ayakkabıları iyi bir sohbet malzemesi olabilir. Ayrıca samimi bir sohbet konusu olabilirler ki bu da her zaman bir artıdır.

SESSİZ OLUN

Ağır bir set esnasında böğürmek iyi bir görüntü değildir. Biliyoruz antrenman her zaman önceliğinizdir ve sert bir set boyunca bazen sesli olmak zorunda kalabilirsiniz. Bunula beraber kendi sınırınızda kalmak ile dikkat çekmek arasında ince bir çizgi vardır. Gerçek şu: ağır bir objeyi kaldırmaya çalışıyorken size bakıyorsa kaslarınıza bakıyordur, ağırlıklara değil.

İYİ GİYİNİN

Salona antrenman yapmaya gittiğinizi, amacınızın lunge yaparken koridorda kasılarak yürümek olmadığını biliyoruz. Bununla beraber kirli bir tişört ve pis kokan spor ayakkabıları dinlenme aranızda pas vermeye karar verdiyseniz size yardımcı olmayacaktır. Kendinize dürüst bir bakış atın ve ‘’Benim gibi giyinen biriyle konuşmak ister miydim?’’ diye sorun. Cevabınız evet ise yeni elbiseler almanın zamanı gelmiş demektir. Bunu bir yatırım olarak düşünün.

DÜZELTMEYE ÇALIŞMAYIN

Formunu düzeltmek için kontakt kurmaya çalışmak oyunu kaybettiğiniz anlamına gelir. Kimse çok bilmişlikten hoşlanmaz. Antrenmanına burnunuzu sokmanız onu daha da utangaç yapacaktır. Yardım edeceğiniz tek zaman kendisini sakatlayacağı bir hareket yaptığı andır.

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!