Fit HubMotivasyonKendisini Aldatan Erkek Arkadaşından Sonra 25 Kilo Veren Shanai Martin

Kendisini Aldatan Erkek Arkadaşından Sonra 25 Kilo Veren Shanai Martin

Hayatta bazı eşikler insanlara hiç almadıkları kararları aldırıyor ve inanılmaz motivasyon kaynakları yaratıyor. Shanai Martin de erkek arakadaşı kendisini aldattıktan sonra böyle bir eşik yaşamış ve tam 25 kilo vermiş!

Shanai Martin, 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşından zorlu bir ayrılık süreci geçirmiş. Bunun nedeni kendisinin bir süredir aldatıldığını öğrenmesi olmuş. Yorucu bir döneme giren Shanai daha iyi hissedebilmek ve bu süreçten uzaklaşabilmek için ilk olarak işe yürümeye başlamış.

Shanai Martin kilo problemini daha önce bu kadar kolay atlatabileceğini hiç düşünmüyormuş. 9 ayda 44 bedenden 38 bedene inen genç kız, yürüme ile başlayan aktif yaşamını zamanla daha çok egzersiz ile beslemiş. Tamı tamına 25 kilo vermiş!

kendisini-aldatan-erkek-arkadasindan-sonra-25-kilo-veren-shanai-martin

Sadece daha fazla hareket ederek bir anda hızla kilo vermeye başladığını gören Shanai Martin, kilo verdikçe ve spor yaptıkça kendisini daha iyi hissetmeye başladığını ve özgüveninin güçlendiğini dile getiriyor. Üstelik kilo vererek daha sağlıklı bir bedene sahip olmuş durumda. Bundan dolayı hem kendisiyle gurur duyuyor hem de eski erkek arkadaşının kendisini böyle bir durum ile baş etmek zorunda bırakmasına memnun olduğunu söylüyor.

kendisini-aldatan-erkek-arkadasindan-sonra-25-kilo-veren-shanai-martin

Sıkıntılı dönemini kendine ve vücudunun iyiliğine odaklanarak yenen Shanai eski erkek arkadaşına da kızgın değil. Nefret gibi duyguların kişiyi zorlayan duygular olduğuna inanıyor ve bunları bir kenara bıraktığını söylüyor.

kendisini-aldatan-erkek-arkadasindan-sonra-25-kilo-veren-shanai-martin

Böyle bir durum ile karşı karşıya kalan tüm kadınlara da kendilerine ve sağlıklarına odaklanmalarını, 6 ay sonra şu anki kalp kırıklıklarından geriye hiçbir şey kalmayacağını ve doya doya gülümseyebileceklerini hatırlatıyor.

Alkol Alımını Azaltarak 25 Kilo Veren Instagram Fenomeni Jelly Devote

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!