Fit HubYaşamHayatı Kolaylaştıran 4 Sağlıklı Yaşam Uygulaması

Hayatı Kolaylaştıran 4 Sağlıklı Yaşam Uygulaması

Sağlıklı bir yaşam tarzı edinmek için bedeninize ve zihninize iyi bakmanız gerek. Gün boyu (yatakta bile) yanınızdan ayırmadığınız akıllı telefonlarınız, size bu konuda yardımcı olabilir. Fiziksel ve zihinsel açıdan fayda sağlayacak sağlıklı yaşam uygulamalarını bir araya getirdik.

Nike Training Club

Uygulama, 200’den fazla ücretsiz egzersiz ve belirli bölgeleri hedef alan antrenman programları sunuyor. Hangi seviyede olursanız olun, Nike Master Trainer’larının hazırladığı; 5- 50 dakika arasında değişen derslerden istediğinizi seçebilirsiniz. Uygulama sayesinde antrenmanlarınızı planlayabilir, “aktivite” sekmesine girerek kayıt altına alınan başarılarınızı görebilir ve gelişiminizi takip edebilirsiniz.

FatSecret

Ne yediğinizi bu uygulama üzerinden kolayca takip etmeniz mümkün. Uygulama üzerinden diyet günlüğü tutabiliyor, yemek tariflerine erişebiliyor, gıdaların ve restoranların beslenme bilgilerine erişebiliyorsunuz. Üstelik yaktığınız kalorileri kaydetmeniz için egzersiz günlüğü de bulunuyor.

Meditopia

Mental sağlığınız ve iç huzurunuz için size yardımcı olan bu uygulama aynı zamanda web platformu üzerinden de kullanılabiliyor. Meditasyon önerileri ile stres ve endişeden uzak kalmanıza yardımcı olurken, rahatlatıcı sesler ile zihninizi arındırmaya yardımcı oluyor.

Meditasyonun ruh ve beden sağlığı üzerindeki etkilerini öğrenin.

Drink Water Tracker Reminder

Masanızda duran su şişesi gün sonunda sizi bıraktığınız gibi mi bekliyor? Bu uygulama cinsiyetinizi ve kilonuzu baz alarak günlük içmeniz gereken su miktarını hesaplıyor. Ayrıca sizin seçeceğiniz saatler üzerinden, gün içinde size hatırlatma yapıyor.

Su matarası modellerine bakmak için tıklayın.

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!