Fit HubBeslenmeSupplementler.com Güvencesi ile Alabileceğiniz En İyi Takviye Gıdalar

Supplementler.com Güvencesi ile Alabileceğiniz En İyi Takviye Gıdalar

Supplementler.com, besin takviyesi ve sporcu gıdaları sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimini Türk sporcuları için kaliteli sporcu gıdası üretiminde kullanmaya başladı!

Gerçekten ülkemizdeki başta fitness ve vücut geliştiriciler olmak üzere tüm sporcuların dikkatini çeken bu hareketi ile Supplementler.com takviye ürünleri hızla adını duyurmuş oldu. Şimdilik protein tozu, BCAA, glutamin ve kreatin takviyeleri ile piyasaya çıkan Supplementler.com ürünleri Türk sporcularına uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri aynı anda sunmayı hedefliyor.

Deneyimlerinden yola çıkarak sporcuların ana gereksinimlerine kulak veren marka, aldıkları ilk geri dönüşlerle de şimdiden oldukça takdir görmüş durumda.

Supplementler.com Takviyeleri

Markanın sporcu besinlerini ve içeriklerini aşağıda sizler için listeledik.

1. Supplementler.com Whey Protein 2000 Gr

en-iyi-supplementler-urunleri

Supplementler.com Whey Protein 2000 Gr, çikolata aromalıdır. 66 servis içerir. Avrupa’nın önemli süt üreticisi Volac markasından whey protein ham maddesini temin etmektedir. Kolay karışım, tat, yüksek protein (servis başı 23 gr) , %23 BCAA oranı ilave 4,1 gr glutamin ile dikkat çekmektedir. Servis başı fiyatı 2,71 TL’dir.

2. Supplementler.com BCAA 2:1:1 480 Gr

en-iyi-supplementler-urunleri

Supplementler.com BCAA 2:1:1 480 Gr, karpuz aromalıdır. 75 servis içerir. Fermente edilmiş ham maddeden üretildiği için hayvansal bileşen içermez, vegan kullanımına uygundur. Her serviste 5 gr BCAA içerir. Servis başı ürün fiyatı 1,32 TL’dir.

3. Supplementler.com Glutamine 300 Gr

en-iyi-supplementler-urunleri

Supplementler.com Glutamine 300 Gr, 60 servisten oluşur. Her serviste %100 saf 5 gr glutamin içerir. Aromasız üründür, bu sayede her supplement karışımınıza katabilirsiniz. Avrupa’nın en modern GMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına sahip tesislerinde üretilmektedir. Servis başı ürün fiyatı 0,98 TL’dir.

4. Supplementler.com Micronized Creatine 500 Gr

Supplementler.com Micronized Creatine 500 Gr, 100 servisten oluşur. %100 saf 200 mesh mikronize kreatinden oluşur. Her serviste 5 gr kolay karışabilen kreatin performans arttırımına yardımcı olur. GMP sertifikalarına sahip, Avrupa’nın en modern tesislerinde üretilmektedir. Servis başı ürün fiyatı 0,65 TL’dir.

BONUS:

Supplementler.com Paslanmaz Çelik Shaker 739 Ml

en-iyi-supplementler-urunleri

Supplementler.com Paslanmaz Çelik Shaker 739 Ml,  sızdırmaz kapağı sayesinde birçok sporcunun kötü kabusu olan çantalara dökülmüş shakelere son verir. Plastik şişelerin çoğunda yaşanan kötü kok durumu çelik malzeme sayesinde yaşanmaz. Ayrıca hem oldukça hafif hem de oldukça dayanıklıdır. Kapak kısmında bulunan plastik malzeme BPA içermez. Maksimum 750 ml kapasiteye sahiptir. Ürün 39 TL’dir.

En İyi Supplement Arayışınıza Son Veriyor

Supplementler.com gıda takviyeleri piyasadaki fiyatlar ile kıyaslandığında sporculara derin bir nefes aldırıyor. Dünya çapında kabul görmüş ham madde içerikleri ve GMP (Good Manufacturing Practices: İyi Üretim Uygulamaları) sertifikalarına sahip tesislerde üretimi sayesinde kalite anlayışını çok daha ileri taşıyor.

Supplementler.com en iyi amino asit, en iyi glutamin, en iyi protein tozu ve en iyi kreatin arayışınızı sonlandıracak içeriklere ve uygun fiyatlara sahip ürünlerinin yanında, yaptığınız shakeleri daha taze ve çantanızda daha güvenli taşımanıza yardımcı olacak çelik shakerlara sahip. Markayı deneyen sporcuların çoğu ürünlerden oldukça memnun durumda. Birçok kişi yeni ürünleri ve yeni aromaları bekliyor.

[yasr_overall_rating]

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!