Fit HubBeslenmeHiç Düşünmeden Kullanabileceğiniz En İyi Hardline Ürünleri

Hiç Düşünmeden Kullanabileceğiniz En İyi Hardline Ürünleri

Hardline Nutrition markasının kurucusu Tuva İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, 1996 yılında Universal Nutrition markasının Türkiye Distribütörü olarak iş hayatına başlamıştır ve doğal destek gıdası sektörünün ilklerindendir. Bu bilgi birikimiyle 2003 yılında Hardline Nutrition markasıyla hizmet vermeye başlayan, Türkiye’nin ilk sporcu gıdası markası olmuştur. Yüksek teknolojiyle donatılmış kendi tesislerinde üretimini gerçekleştirdiği ilk ve tek Türk markasıdır. Alanında dünya lideri olan markalarla birlikte formüle edilen Hardline Nurition ürünleri, dünya standartlarında yeni adıyla Kavi Gıda tarafından tüm tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Hardline Nutrition, geniş ürün yelpazesindeki her ürünü dünya standartlarındaki, Tübitak destekli tesislerinde üretmektedir. Hardline Nutrition, hammadde ihtiyacını, konusunda dünya lideri olan, patentli ve en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan karşılamaktadır. Hardline’ın hammadde üreticisi firmalarının aynı zamanda Türkiye distribütörü olması, ürünlerinin en ekonomik şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

Hardline Nutrition, Tübitak ile beraber yürüttüğü çalışmalar ve büyük yatırımlar sonucu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuvarı açmıştır. Hardline Nutrition, AR-GE çalışmalarına verdiği yüksek önemden dolayı, her zaman en yüksek kalitede, güvenli ve üstün performanslı ürünlere ulaşabiliceğinizden emin olabilirsiniz.

Firmanın yoğun çalışmaları sonucu ortaya çıkan geniş ürün yelpazesi arasından, hiç düşünmeden kullanabileceğiniz en iyi Hardline ürünlerini sizler için belirledik:

1. Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Hardline Whey 3 Matrix son dönemin en başarılı whey protein ürünlerinden birisidir. 3Matrix adı içeriğinde 3 farkllı whey proteini çeşidi bulundurmasından dolayı gelmektedir. Hidrolize, izole ve konsantre whey proteini içeren hardline protein tozu, antrenman öncesi ve sonrası için uygun bir üründür.

Hardline whey protein, en hızlı emilime sahip olan Hidrolize ve İzole Whey protein içeriği ile diğer protein türlerine göre kasların protein ihtiyacını normalden daha hızlı bir şekilde karşılamaya yardımcı olabilir. Her bir servisinde (44 gr) aromasına bağlı olarak değişiklik gösteren 35,3 gr-37,6 gr arası whey protein ve yine aromasına bağlı olarak değişiklik gösteren 7,9 gr-8,46 gr arası BCAA bulundurmaktadır. Bu içeriğe ek olarak gene her servisinde bulundurduğu 3gr kreatin monohidrat (Creapure) sayesinde protein tozundan aldığınız verimi maksimum düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

2. Hardline Amino Full 300 Tablet

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Hardline Amino Full, ultrafiltre edilmiş enzimetik hidrolize whey proteininden elde edilmiş peptid formda olan bir amino asit formülüdür. Hidrolize whey protein içeriği sayesinde emilim açısından çok hızlıdır.

Çalışmakta olan kaslar tarafından emilimi gerçekleşen hardline amino asit tabletleri kullanıcının vücudundaki pozitif nitrojen dengesini, kas yapılanma hızını ve gelişmekte olan kasların sertliğini ve formlarını korumaya yardımcı olabilir. Amino asit içeriğine ek olarak içerdiği kreatin monohidrat, taurin ve kafein sayesinde Hardline Amino Full’un doğru dozlarda kullanımı antrenman performansında artış sağlanmasına yardımcı olabilir. Ayrıca, protein sentezi ile yakından ilişkisi olan B6 vitamini ihtiva etmesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

3. Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Hardline Thermo L-Karnitin ürünü ise kolay tüketilebilen, tek bir şişe içerisinde farklı tüketim alternatifi sunan, lezzetli karpuz aromasına sahip olan bir alternatif olarak özellikle l-karnitini ilk kez deneyenlerin sıkça tercih ettiği bir ürün.

Bu hardline yağ yakıcı ürünü, sıvı formu ile hızlı bir emilime sahip, her servisinde ise 2000 mg l-karnitin bulunuyor.

Hardline l karnitin, aynı zamanda her servisinde 100 mg kafein içeriyor. Bu sayede antrenmandaki enerji seviyesini ciddi oranda arttırabiliyor, antrenman performansına da sağlıklı kafein dozu ile katkıda bulunuyor.

Kafein içeren, performansa da katkıda bulunan, spor çantanıza atıp yanınızda taşıyarak rahatlıkla tüketebileceğiniz bir karnitin alternatifi arıyorsanız; cevap Hardline Thermo L-Karnitin.

4. Hardline Progainer 3000 Gr

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Ülkemiz piyasasında en popüler ürünlerden biri olan Hardline progainer, oldukça kompleks bir içeriğe sahip ve bir o kadar da kaliteli. Hardline progainer kullanımı olarak tek seferde bir servis yani 5 ölçek kullanılması öneriliyor. Hardline gainer ürününün her servisinde 787 kalori, 152 gr karbonhidrat, 38 gr protein ve 1.5 gr yağ bulunuyor. Bu ürünle kilo alamamak neredeyse imkansız. Günlük beslenmenize de dikkat ediyorsanız, kullandığınız ilk ayda ciddi kilo artışları gözlemleyeceksiniz.

Protein içeriğinde hem whey protein hem de bitkisel protein bulunuyor. BCAA ve glutamin öncüleri açısından da zengin. Ayrıca zengin bir multivitamin içeriği ve 2.5 gr kreatin monohidrat içeriğine sahip.

Kilo almak isteyen kişilerin tüm ihtiyacı, Hardline karbonhidrat tozu olan Progainer’da mevcut diyebilirim.

5. Hardline Kreatin %100 Mikronize 300 Gr

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Kreatin, bilindiği gibi ATP üretiminde aktif rol oynayarak, enerji ve antrenman performansı artırma konusunda üzerine çok fazla araştırılma yapılıp olumlu sonuç alınan bir supplementtir.

Piyasada bulunan çeşitli markaların kreatin ürünlerine baktığımızda Hardline Kreatin’i onlardan ayıran özelliği olarak %100 saf mikronize kreatin monohidrata sahip olması diiyebiliriz. Ürünün mikronize formda olması diğer Kreatin ürünlerine göre daha hızlı bir emilime sahip olduğu anlamına gelmektedir.

Her bir servisinde (5 gr), 5 gr saf mikronize kreatin monohidrat içermektedir. Her ne kadar ürün üzerindeki kullanım talimatında kreatin yüklemesi tavsiye ediliyor olsa da günlük alacağınız 5 gr lık doz ile 3 hafta sonunda, yükleme ile eş değer kreatin seviyelerine erişeceksiniz. Bu nedenle ürünü kullanım tercihi tamamen tüketiciye bağlıdır.

6. Hardline CLA One 1000 Mg 100 Jel Kapsül

saglikli-beslenme-ile-zayiflamanin-yollari

Aspir bitkisinden elde edilen bir başka yağ yakıcı ürün Hardline CLA One, etkinliği kanıtlamış CLA ürünleri arasında ye alıyor. Türkiye’nin en çok satan gıda takviyesi markalarından biri olan Hardline etiketine sahip olması da güven konusunda işimizi kolaylaştırıyor. Tonalin patenti içermese de yüksek CLA oranına sahip olması tercih etmek için önemli bir etken.

Hardline CLA One ürününün 1 kapsülünde 1000 mg. Aspir yağı bulunmakta. Bunun içinde 800 mg.’lık CLA oranı mevcut. Yani günlük ihtiyacınız (2400 mg.) için 3 kapsül kullanmanız uygun olacaktır. Beraberinde uyacağınız diyet listesi ile de ürün verimliliğini artırmış olacaksınız.

[yasr_overall_rating]

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!