Fit HubBeslenmeYeni Yıla Sağlıklı Girebilmek İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Vitamin (2020)

Yeni Yıla Sağlıklı Girebilmek İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Vitamin (2020)

Yeni yıl mesajları atıldı, yılbaşı hediyeleri tamamlandı mı? Tüm bu tatlı ve heyecanlı telaş içerisinde kendinize ne kadar dikkat ediyorsunuz? 2020 yılına girerken hastalanmamanız için vitamin ve mineral eksikliğinizi tamamlayacak, içeriği kuvvetli takviyeleri sizler için seçtik.

2020 Yılına Aşağıdaki 5 Vitamin Takviyesi ile Hazırlanın:

Yılbaşı gelmeden soğuk havalara gardınızı alın. Ayrıca yeni yıl indirimlerinden yararlanarak bu ürünleri avantajlı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

2020 yılında kullanabileceğiniz ve yeni yıla güçlü bir bağışıklık sistemi ile girmenize yardımcı olacak takviyeler:

1. Supradyn All Day 30 Tablet

Supradyn All Day vitamin takviyesi satın al.

Supradyn All Day 30 Tablet, içerisinde farklı vitamin ve mineral besinleri bulunan, vücudun günlük besin ihtiyacını desteklemeye yönelik bir multivitamin ürünüdür. İçerisinde a vitamini, b vitaminleri, c vitamini, d vitamini, e vitamini, folik asit ve k vitaminleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kompleks mineral yapısında bakır, çinko, demir, iyot, kalsiyum, magnezyum, manganez, molibden ve selenyum bulunur. İlave bileşenleri arasında ise antioksidan benzeri özellikler taşıyan enerji üretimine destek koenzim q10 bulunmaktadır. Ürün günlük 1 tablet kullanılmalıdır. 

Supradyn ürünlerini deneyenlerin yorumlarını incelemek için “Supradyn Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları” içeriğimizi okuyabilirsiniz.

2. Nature’s Supreme Vitamin C+Zinc 20 Efervesan Tablet

Nature's Supreme C Vitamini satın al.

Nature’s Supreme Vitamin C+Zinc 20 Efervesan Tablet, kış boyunca bağışıklık sisteminizi ayakta tutmak istiyorsanız çantanızda bulundurmanız gereken bir c vitamini ve çinko ürünüdür. Nature’s Supreme c vitamini ham maddesi olarak dünyaca tanınmış, patentli, yüksek kalitedeki Quali®-C ham maddesini kullanmaktadır. Suda eriyen efervesan formdaki tabletlerin her birinde 1000 mg c vitamini ve 10 mg çinko minerali bulunmaktadır. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunan içeriği sayesinde yorgunluk ve bitkinlik hissi azalır ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur. Ürün günde 1 tablet olarak kullanılır.

3. Pharmaton 30 Kapsül

Pharmaton vitamin takviyesi satın al.

Pharmaton 30 Kapsül, günlük multivitamin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış bir gıda takviyesidir. Pharmaton içerisinde a vitamini, b grubu vitaminleri, c vitamini, d vitamini, e vitamini ve folik asit bulundurur. Mineral profiline baktığımızda ise bakır, demir, çinko, kalsiyum, manganez ve selanyum gibi elzem mineralleri görürüz. İlave bileşenleri içerisinde ise soya lesitini ve ginseng (Panax G115) bulunmaktadır. Ginseng, uzun yıllardır geleneksel Çin tıbbında yer alan bağışıklık güçlendirici etkileri ile kullanılan bir bitkidir. Ürün günde 1 kapsül olarak tüketilmelidir.

Pharmaton ürünlerini deneyenlerin yorumlarını incelemek için “Pharmaton Kullananların Ürün Hakkındaki Yorumları” içeriğimizi okuyabilirsiniz.

4. Ligone Beta-Glucan Probiotic Multivitamin 30 Kapsül

Ligone Beta Glucan Probiotic satın al.

Ligone Beta-Glucan Probiotic Multivitamin 30 Kapsül, aynı anda hem bağışıklık hem sindirim sistemi sağlığınızın korunmasına ve güçlendirilmesine yardımcı olacak bir besin takviyesidir. İçerisinde a vitamini, c vitamini, d3 vitamini, e vitamini, k2 vitamini, b vitaminleri ile magnezyum, çinko, demir, selenyum, bakır, manganez, krom, molibden, bor ve lutein mineralleri bulunmaktadır. İlave bileşenleri koenzim q10, alfa lipoik asit ve beta glukandan oluşmaktadır. Bu kompleks multivitamin ürününün formülü sindirimi düzenleyici probiyotik organizmalar ile güçlendirilmiştir. Ürün günde 1 kapsül olarak kullanılmalıdır.

5. Nature’s Supreme Multivitamin for Women/Men

Nature's Supreme Multivitamin satın al.

Nature’s Supreme Multivitamin for Women 30 Kapsül, Türkiye’nin ilk ve tek turna yemişi (cranberry) içeren kadın kullanımı için özelleştirilmiş multivitamin takviyesidir. Kadınların günlük ihtiyacı olan vitamin ve minerallere göre ham madde olarak DSM’nin patentli markası Quali®-Blends kullanılarak üretilmiştir. İçerisinde a vitamin, b vitaminleri, c vitamini, d3 vitamini, e vitamini ve k vitamini bulunurken mineral olarak bakır, çinko, demir, iyot, krom, magnezyum, manganez, molibden, selenyum ve vanadyum bulunur. İlave bileşenleri arasında turna yemişi ekstresi, koenzim q10, kolin, lutein, likopen, zeaksantin bulunmaktadır. Ürünün günde 1 kapsül tüketilmesi önerilir.

Nature’s Supreme Multivitamin for Men 30 Kapsül, Türkiye’nin ilk ve tek zerdeçal (turmeric) içeren erkek kullanımı için özelleştirilmiş multivitamin takviyesidir. Erkeklerin günlük ihtiyacı olan vitamin ve minerallere göre ham madde olarak DSM’nin patentli markası Quali®-Blends kullanılarak üretilmiştir. İçerisinde a vitamin, b vitaminleri, c vitamini, d3 vitamini, e vitamini ve k vitamini bulunurken mineral olarak bakır, çinko, demir, iyot, krom, magnezyum, manganez, molibden, selenyum ve vanadyum bulunur. İlave bileşenleri arasında zerdeçal ekstresi, koenzim q10, ginseng, l-karnitin, kolin, lutein, likopen, zeaksantin bulunmaktadır. Amino asit olarak arjinin, taurin, metiyonin ve glutamin içermektedir. Ürünün günde 1 kapsül tüketilmesi önerilir.

Hem yılbaşı dönemini hem de bütün kışı daha sağlıklı geçirebilmek, daha zinde hissetmek ve hastalıklardan korunabilmek için diyet modelinizi yukarıdaki gıda takviyeleri ile destekleyebilirsiniz.

Zerdeçalın faydalarını öğrenmek için tıklayın!

[yasr_overall_rating]

1 Yorum

  1. Ben VANNER PLATİNİUM adlı vitamin kullanıyorum içeriği bunlardan daha zengin hemde çok daha etkili

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!