Fit HubAntrenmanProfesyonel Fiziği: Billy Sullivan'dan Yüksek Yoğunluklu Antrenman

Profesyonel Fiziği: Billy Sullivan’dan Yüksek Yoğunluklu Antrenman

IFBB Fizik Profesyoneli ve P28 Foods şirketinin kurucularından Billy Sullivan, hem spor salonunda hem iş hayatında başarılı…

Billy Sullivan klasik fizik yarışmacısı kalıbına pek de uymuyor. Bir gösteri için ölümüne diyet yapmıyor ya da 5 günlük split programı uygulamıyor. Hepsinden öte bütün zamanını spor salonunda harcamıyor. Aslında, global bir iş yürütüyor, P28 Foods.

Yoğun bir ajandası olan Billy’nin boşa harcayacak bir saniyesi bile yok. Bu yüzden spor salonuna girdiğinde, yaptığı tek bir tekrarın bile boşa gitmemesi gerekiyor. “Süratli bir şekilde antrenman yapıyorum. Birçok vücut bölgesini uyarıyorum ve yüksek yoğunluğu antrenman boyunca devam ettiriyorum,” diyor. “Antrenmandan sonra ise yediklerim fiziğimin gelişimini belirliyor.”

Sullivan’ın yaptığı işin her detayına müthiş özen gösteriyor. Başlangıçta yarışmadan yarışmaya tanıttığı markası P28, ismini, temel ürünleri olan ekmek, fıstık, yağlar ve pankeklerin her bir servisinde 28 gram protein bulunmasından almış. 35 yaşındaki model şimdilerde uluslararası çalışan ve vücuduyla paralel gelişen P28 markasını yönetiyor.

Billy Sullivan’ın Bilgileri

Yaş: 35
Boy: 185 cm.
Kilo: 88,5 Kg.
Twitter: @p28foods

Billy Sullivan’ın Sırrı: Yüksek Yoğunluklu Antrenman

Kısa dinlenme periyotlarıyla beraber yapılan yüksek yoğunluklu antrenman rutini, Billy’nin yoğun programına rağmen formda kalmasına ve her yıl yarışmalarda boy göstermesine çok yardımcı olmuş. İşte antrenman programı:

ANTRENMAN

EGZERSİZ SET TEKRAR
1A INCLINE BARBELL BENCH PRESS 4 15-30
1B SEATED ALTERNATING DUMBBELL BICEPS CURL 4 15-30
2A INCLINE DUMBBELL FLYE 4 12-20
2B HAMMER CURL 4 12-20
3A DUMBBELL BENCH PRESS 4 15-8
3B STANDING DUMBBELL BICEPS CURL 4 15-8
4A BODYWEIGHT CHEST DIP 4 20-30
4B PREACHER CURL 4 20-30
5A GENERAL PUSHUP 1 Failure’a kadar
5B HIGH CABLE CURL 1 Failure’a kadar

Not: A ve B kodlu aynı numaralı egzersizler süperset olarak uygulanacaktır.

Hazırlayan: Andrew Gutman

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!