Fit HubBeslenmeMiley Cyrus Seksi Hatlarını Nasıl Koruyor?

Miley Cyrus Seksi Hatlarını Nasıl Koruyor?

Söz konusu sağlıklı yaşam rutini olunca, Miley Cyrus aklınıza gelemeyecek kadar aktif bir yaşam şekline sahip diyebiliriz. Sürekli olarak egzersiz yapan ünlü isim eski instagram hesabında da bu egzersizlerini takipçileri ile paylaşıyor ve spor yapmayı ne kadar çok sevdiğini hep dile getiriyordu. Geçtiğimiz yılın ortalarında hesabını silen genç yıldızın bu paylaşımlarına şimdi ulaşamasak da yeni hesabındaki fotoğraflarına baktığımızda Miley’nin seksi vücut ölçüleri, sporu asla bırakmadığını kanıtlar durumda.

Miley Cyrus Formunu Nasıl Koruyor?

Miley Cyrus her zaman fit vücudu, sıkı bacakları dümdüz karnı ile hayranlarını büyülüyor. Giydiği her kıyafeti kusursuz bir şekilde taşıyan Miley, ilk kez 2006 yılında televizyon ekranlarında karşımıza çıkmıştı. Disney Channel’ın Hannah Montana dizisinde seslendirdiği şarkılarla bir anda popüler olan Miley, o yıllarda henüz 14 yaşındaydı. Şimdi 27 yaşında olan Miley Cyrus birçok dizi, film ve albümün altına imzasını atarken yıllar içerisinde formundan hiç ödün vermedi. Hep fit vücut ölçüleri ve hareketli yaşam stili ile hayranlarına örnek olmaya devam etti.

Miley yoğun geçen bunca yıl içerisinde bazı yöntemler ile formunu korudu. Şimdi bu yöntemleri sizler için sıralıyoruz:

1. Yoga Onun En Kıymetlisi

Merkez bölgesini güçlü tutmaya yarayan Asthanga yoga, Miley’nin düzenli olarak uyguladığı egzersizlerden biri. Azim ve yoğun tekrar Miley’nin kuvvetini ve esnekliğini oldukça arttırmış. Eski instagram hesabında Miley Cyrus yoga yaparken çektiği videolarını ve pozlarını sık sık takipçileri ile paylaşıyordu.

2. Los Angeles’da Miley’yi Yürüyüş Yaparken Görmek Mümkün

İster kız kardeşi ister eşi Liam Hemsworth ya da evcil hayvanlarından biri olsun, Miley’yi Los Angeles sokaklarında yanında birisi ile yüyürüş yaparken görmek mümkün. Yürüyüş Miley’nin sevdiği egzersizlerden bir diğeri.

3. Hayatının Büyük Bölümünde Pilates Dersleri Var

Yıllardır sıkı karın kaslarına sahip olan Miley pilates dersleri ile kaslarını korumaya devam ediyor. Los Angeles’lı pilates antrenörü Mari Winsor People dergisi ile 2013 yılında yaptığı bir röportajda Miley’nin forma girmesi ile ilgili konuşmuştu. Winsor’ın pilates stüdyosunda bir dönem çalışan Miley daha sonra kendi evinde bir spor stüdyosu kurunca haftada 6 gün burada pilates yapmaya devam etmiş.

View this post on Instagram

2019ley

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Winsor Miley’nin egzersizlerinin hiçbir zaman kısa ve birkaç hareketten oluşmadığını en az yarım saat çalıştıklarını söylüyor.

4. Vegan Beslenme Düzenine Sahip

2014 yılında vegan beslenmeye karar veren ve beslenme şeklini vegan beslenmeye çeviren Miley Cyrus bunun birçok faydasını gördüğünü dile getiriyor. Vegan olmanın kendisini sağlıklı tuttuğunu söylüyen Miley 2017 yılında veganlığını sembolize eden bir dövme de yaptırdı.

PETA (People fort he Ethical Treatment of Animals) Miley Cyrus’un sosyal medyadaki veganlık ile ilgili paylaşımlarından örnek içerikler de hazırlamıştır.

5. Alkol Alışkanlığından Vazgeçti

Eskiden alkol gibi birçok kötü alışkanlığının olduğunu dile getiren Miley, 2017’de Billboard dergisi ile yaptığı bir röportajda bu alışkanlıklarından uzak durduğunu dile getirdi.

Miley muhteşem formunu kliplerinde cesur çekimlerle sergilemekten de asla çekinmedi. Wreking Ball klibi ile Miley Cyrus oldukça dikkat çekmişti. Sahne performansları, iddialı, renkli ve seksi kostümleri Miley’nin tüm dünyada pop idolü olmasına giden yolda ona güç verdi. Cyrus uzun yıllardır birlikte olduğu ve zaman zaman ilişkisine ara verdiği Liam Hemsworth ile 23 Aralık 2018’de kendi evlerinde aile üyeleri ile kapalı bir tören düzenleyerek evlenmişti.

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!