Fit HubCelebrityDwayne Johnson Adamın Dilini Koparmaya Çalışmış!

Dwayne Johnson Adamın Dilini Koparmaya Çalışmış!

Size Dwayne Johnson bir keresinde çok konuşan bir takım arkadaşının dilini koparmaya çalıştığını söylesek inanır mıydınız?

Hayır, hayır. Bu kesinlikle Dwayne Johnson’ın oynadığı aksiyon dolu bir film sahnesi değil. Bahsettiğimiz olay gerçek ve ünlü aktörün Miami Üniversitesi’nde arkadaşlarıyla Amerikan futbol oynarken başına geldi. Dwayne Johnson, takım arkadaşının dilini çıplak elleriyle tuttuğunu itiraf ettiği bu inanılmaz hikâyeyi geçenlerde yaptığı bir röportajda anlattı.

Olaya gelince; oyun oynadıkları sırada Dwayne Johnson takım arkadaşı Kevin Patrick tarafından performansı yüzünden sürekli eleştiriliyordu. “Tıpkı bir film sahnesi gibiydi. Masa devrildi ve etrafta eşyalar uçuşuyordu. Soyunma odasında da tartışmamıza devam ettik. Bir türlü susmak bilmedi, ben de dilini koparmak istedim. Elimi ağzının içine soktum ve birkaç parmağımla dilini tutmayı başarmıştım ama o kadar kaygandı ki elimden kaymıştı. Dilini tutup çekmek konusunda çok ciddiydim ama bir türlü tutamıyordum. En sonunda pes etim, kavga sona ermişti ve iki dakika sonra barıştık. Şimdi hatırlayınca çok aptalca geliyor.”

Neyse ki kavga sona ermiş ve herkes vücut parçalarını yerinde tutabilmişti. Biz de buradan gelecekte Dwayne Johnson’la boy ölçüşmek isteyenlere bir tavsiyede bulunmak istiyoruz: siz siz olun düşüncelerinizi kendinize saklayın ve dilinize sahip çıkın çünkü bazen her şey çok geç olabilir.

 

 

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!