Fit HubFitnessDünyanın 'En Seksi' Hemşiresi Lauren Drain, Mükemmel Vücuda Nasıl Sahip Olduğunu Açıkladı!

Dünyanın ‘En Seksi’ Hemşiresi Lauren Drain, Mükemmel Vücuda Nasıl Sahip Olduğunu Açıkladı!

Lauren Drain, 31 yaşında Floridalı bir kardiyoloji hemşiresi ve aynı zamanda kişisel fitness koçu! 3,6 milyon İnstagram takipçisiye sahip ve her gün en iyi fotoğraflarla çok çalışıp geliştirdiği mükemmel vücudu sergilemeye devam ediyor. Üstelik gördüğünüz o mükemmel fiziğin tamamı için şunları söylüyor: “Bunların hiçbiri estetik ya da genetik bir özellik değil, tamamen benim çabam ve eserim!”

Floridalı genç hemşire dünyanın en “hot” hemşiresi ünvanı için isteyen herkesin doğru bir antrenman ve beslenme programı ile böyle bir vücuda sahip olabileceğini söylüyor.

İnstagram fotoğraflarına baktıkça böyle bir vücuda sahip olmak size mümkün değilmiş gibi geliyor olabilir ama kendisi çok çalışmanın önemini sürekli takipçilerine vurguluyor.

16 yaşında sağlık sektöründe kariyerine başlayan kardiyo hemşiresi Lauren 8 yıldır yaptığı mesleğine bakarak şunları ekliyor: “spor yapıp aktif yaşayan ve beslenme programına önem veren kimsenin önemli bir rahatsızlık ya da operasyon geçirdiğini görmedim.”

Sağlık sektöründe çalışmaya devam ettiği sürede de kendi işi ile ilgili roller aldığı aktristlik deneyimine de sahip. Genellikle gününün 13 saatini çalışarak geçiriyor. Lauren Drain sadece sarışın bomba diye adlandırabileceğiniz bir kadın değil, hem başarılı bir kariyere ve eğitime sahip hem de çabalayarak kazandığı mükemmel bir fiziğe!

Lauren, kendi tecrübesinden edindiği, sporun ve aktif yaşamın hem fiziksel hem de mental sağlığa iyi geldiği ve yaşam kalitesini arttırdığını bilgisini tüm hastalarına daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için aktarıyor.

Bikini modeli olmak için bir kariyer düşlemediğini belirten Lauren yine de daha düzgün bir fizik yakalamak için antrenör yardımı ile çalışıtığını ve amatör yarışmada birinciliği ve profesyonel yarışma hakkını (World Beauty Fitness & Fashion) kazandığını belirtiyor. Genetik olarak harika bir vücudunun olmadığını ama daha fazla kas geliştirmek, daha güçlü olmak ve iyi bir fizik yakalamak için çok çalıştığını tekrarlıyor.

Vücut geliştirme ve fitness fikrinin uzun yıllar sağlık sektöründe çalışırken kendini aşırı stres ve mutsuzluk içinde boğuşur halde bulduğunda doğduğunu söylüyor. Kendi sağlıksız halini fark ettikten sonra durumu kontrol altına almak için fitnessa başlıyor. Takipçilerine İnstagramda gördükleri kendileri için fit chicks fitness modeli diye tanımlayan kızları çok da önemsememelerini çünkü onların bir şekilde genetik olarak şanslı doğduklarını tekrarlıyor.

Kendi fitness felsefesi için şunları dile getiriyor: “ben sağlıklı, fit, güçlü ve kendine güvenen, sağlık sorunlarını sporla kendisinden uzak tutan bir kadın olmak istedim; medikal operasyon veya ilaç tedavileriyle değil.”

Lauren Drain, kendi tecrübelerini diyet ve antrenman programını ve fitness ile hayatını değiştirenleri buluşturduğu bir websitesine de sahip. Lauren Drain’in mükemmel fiziğini biz takip etmeye devam edeceğiz. Siz de şimdi bu mükemmel vücudun instagram hesabına bakabilirsiniz.

 

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!