Fit HubYaşamSpor Tutkunu Sevgiliye Hediye Önerileri

Spor Tutkunu Sevgiliye Hediye Önerileri

Sen iflah olmaz bir sporseversin ve muhtemelen sevgilin de öyle! Haliyle 14 Şubat geldiğinde, hayatındaki o özel insanı Sevgililer Günü hediyen ile tam kalbinden vurmak isteyeceksin.

Çiçekler, gurme çikolatalar ya da devasa oyuncak ayılar bir nedenden dolayı sevgiliye alınacak hediyeler olarak klasikleşmiş olabilirler. Fakat aynı nedenden dolayı da sıradandırlar. Bu sene sıradan olana sırt çevirmenin zamanı sence de gelmedi mi? Sevgiliye özel hediye tercihiniz sadece 14 Şubat’ta değil ötesinde de sevginizi hissettirebileceğiniz düşünceli bir seçim olsun. Doğrudan kalpten gelen, romantik ama kişiselleştirilmiş rotayı seçin.

Eğer ruh eşiniz çikolatadan ziyade egzersiz öncesi takviyeleri kullanmayı tercih eden bir spor tutkunu ise, diyetini sabote ettiğiniz paketlere veya devasa doldurulmuş hayvanlara paranızı boşa harcadığınız için size teşekkür etmeyebilir. Bunun yerine, belki de ona egzersiz kalitesini arttırabileceği ve uzun vadede kullanacağı bir şeyler almak daha mantıklı olacaktır.

Bu fikirden yola çıkarak, sporcu sevgiliye hediye arayışınıza yardımcı olacak kullanışlı hediye fikirlerini sizler için toplayalım dedik. Sevgiliye özel hediye arayışınızı sonlandıracak listeye mutlaka göz atın ve bırakın sevginiz hacim kazansın!

Aşka Adım Atın

Aşk hayatınız nerede olursa olsun, sizi daha güzel günlere taşıyacak spor ayakkabınız mutlaka olmalı. Mutlu bir ilişki nasıl ki sağlam adımlara ihtiyaç duyuyorsa verimli bir antrenman da konforlu ayaklarla mümkün olur. Dolayısıyla sporcu sevgiliye alınacak hediyeler arasında en kullanışlı ve en uzun ömürlü seçenek gerçekten de spor ayakkabıdır.

Satın al: http://bit.ly/31Mt8QF

Tabi, söz konusu 14 Şubat hediyeleri olduğunda standart bir spor ayakkabılarından biraz daha fazlasını sunmak gerekir. Koşucular için özel olarak tasarlanmış Reebok Liquifect spor ayakkabısı, aşk dolu adımlarınızın temposunu hiç şüphesiz artıracak; enjekte taban yastıklaması ile geliştirilmiş tabanı koşu performansınızı yükseltecektir. Hem kadın hem de erkek modeli bulunan Reebok Liquifect ile bu sene sevgilinize konforu hediye edin.

Satın al: http://bit.ly/2vlBZwI

Çanta Dolusu Sevgiler

Satın al: bit.ly/38oT2gc

Spor salonu müdavimleri için kişisel organizasyonu kolaylaştıran kaliteli bir spor çantası her daim mükemmel bir geniş hacimli bir spor çantası, salon ziyaretlerini kolaylaştıracaktır.

Satın al: http://bit.ly/39wvFS1

Son modaya uygun teknolojik kumaşlarla üretilen spor çantalarını sadece salon ziyaretlerinde değil, aşkınızı tazelediğiniz kaçamak tatillerde de kullanabilirsiniz. Sevgilinizle ister ter dökmeye ister keyif çatmaya gidiyor olun, kaliteli bir spor çantası onun hem kurtarıcısı olur hem de kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye.

Takım Olun

Üzerinize rahat bir şeyler mi alsanız? Birlikte ter dökmeyi seven çiftlerdenseniz, konforlu bir spor üstünün çok önemli olduğunun farkındasınız demektir.

Satın al: http://bit.ly/31M4eRa

Kadınlara ya da erkeklere hediye alırken akla gelen ilk seçenek hiçbir zaman tişört olmayacaktır. Ancak konu sporcu çiftler olduğunda performansını destekleyecek, teknolojik kumaşlarla üretilmiş bir sporcu üstü zamansız bir hediye olabilir.

Satın al: http://bit.ly/3bvIRIA

Gerek gündelik hayatta gerekse salonda, birlikte altına giremeyeceğiniz bir ağırlık olduğunu sanmıyoruz. Çünkü, siz bir takımsınız. Öyle de görünmelisiniz! Sevgilinizle tek örnek giyinmenin modası geçmiş olabilir. Ancak tehlikeli bir çift olduğunuzu göstermenin çok şık yolları hala var.

Bu Kadar Ayrılık Yeter

Çift olarak sporu hayatınızın ayrılmaz bir parçası yapmış olsanız da ayrı ayrı spor yapmak zorunda kalıyor olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Belki tanışmadan önce yazıldığınız salon yüzünden ayrı düştünüz. Belki de işinize yakın olsun diye bir otelin spor salonunu tercih ettiniz. Sonra baktınız ki araya mesafeler girmiş ve siz, dilediğiniz zaman sevgilinizle birlikte spor yapamıyorsunuz!

Bu ayrılığı sonlandıracak bir çözümümüz var: Tek bir üyelikle, üyeliğinizin kapsadığı bütün spor salonlarına dilediğiniz gibi girebilme hakkı tanıyan Sporcard!

Satın al: http://bit.ly/2tNBL0V

Sporcard üyeliği o bildiğiniz romantik hediyeler kategorisine girmez. Çünkü daha fazlasını verir. Sevgilinizle dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde spor yapabilme imkanını.

Eğer halihazırda Sporcard üyesiyseniz, sevgilinizi bu 14 Şubat’ta Sporcard’ın avantajı dünyası ile tanıştırabilirsiniz. Mevcut üyeliğinizi yenilediğiniz anda, dilediğiniz o özel kişiye 1 aylık bedava üyelik sunabilirsiniz.

Sevginiz Güçlensin

Satın al: http://bit.ly/2HaKbCL

Söylemeye gerek yok, her şeyin başı sağlık. Bedeniniz güçlü ve dirençli olursa halledemeyeceğiniz şey yok demektir. Sevgilinizin gücünün ve sağlığının yerinde olmasını da muhakkak istersiniz. O halde multivitamin, alabileceğiniz en düşünceli hediye olabilir. Alışılagelmiş aşk hediyeleri gibi değil biliyoruz, fakat beslenme gereksinimlerinizin çoğunu karşılayabilen multivitaminlerin kanıtlanmış pek çok faydası vardır.

Satın al: http://bit.ly/2UDvMqC

Multivitamin tercihinizi özenli yapmanız oldukça önemli. Hele bir de sevgililer günü hediyesi tercihiniz bu ise! Türkiye’de turna yemişi içeren ilk ve tek gıda takviyesi olan Nature’s Supreme Multivitamin for Women ve yine Türkiye’de içeriğinde zerdeçal bulunduran tek multivitamin formülasyonuna sahip olan Nature’s Supreme Multivitamin for Men aradığınız ürün olabilir. 30’un üzerinde farklı bileşeni ile ihtiyacınız olan vitamin ve mineral desteğini yoğun bir biçimde içerirken aşkınızı da tazeleyebilir.

Tatlı Aşk

Sevgililer Günü, tatlı düşkünleri için en şahane günlerin başında geliyor.  Aşkın onuruna yapılan bu kutlama gününde bir kutu çikolata iyi bir fikir gibi görünebilir. Fakat partneriniz spora gönül verdiyse, tercihi sağlıklı beslenmeden yana demektir. Yine de bu ağzınız tatlanmayacak anlamına gelmiyor. Kasları güçlendiren bir protein bar pekala sporcu sevgiliye en güzel hediye seçeneklerinden biri olabilir.

Satın al: http://bit.ly/2SCFxm7

Çikolata erkek sevgiliye alınacak hediyeler arasına girmezken kadınların -her ne kadar spor yapıyor olsalar da, çikolataya hayır diyemedikleri gibi genel bir kanı vardır. O kanıya aldanmayın. Sporcu kadınlar çikolataya hayır diyebilirler, ama sağlıklı bir protein bara da burun kıvıracak değiller.

Satın al: http://bit.ly/39m9zRO

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!