Fit HubBeslenmeRevenge Body Koçuna Göre En Önemli ve En Çok Yapılan 2 Beslenme...

Revenge Body Koçuna Göre En Önemli ve En Çok Yapılan 2 Beslenme Hatası

Kardashianları biliyorsunuz değil mi?

Khloé Kardashian’ın tv programı olan Revenge Body, beslenme ve spor ile ilgili kadınlara birçok bilgi veriyor. Revenge Body koçlarından Latreal Mitchell, danışanlarının en çok yaptığı iki beslenme hatasından bahsediyor ve ekliyor; bu iki önemli beslenme hatasını düzetmek oldukça basit.

Bütün Kilo Problemlerinizi Etkileyebilen 2 Önemli Hata

1.Çok Fazla Şeker Tüketmek

Evet yine karşılatınız. Ancak şeker, gerçekten kaçınmanız gereken bir besin. Tüm fitness ve beslenme programınızı yakıp yıkabilen bu ürünü fazla tüketmek, neredeyse herkesin en çok yaptığı hata… Siz farkında olmasanız bile o kadar çok şekere maruz kalıyorsunuz ki… Şeker her bir yiyeceğin içinde olabilir. İçinde şeker bulunan ürünleri öğrenmeniz gerekiyor. Etiketleri ürünleri satın almadan önce iyice kontrol edin. Bir gün içerisinde ne kadar şeker alımı yaptığınıza dikkat edin.

Sizin için şeker tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olacak 5 önerimiz de var. Bunları uygulayarak ilk beslenme hatasından kurtulabilirsiniz. Küçük bir başlangıç ile azıcık bile azalttığınız şekerin etkilerini vücudunuzda hemen göreceksiniz.

2.Yeterince Sebze Yememek

Bingo! Tahmin etmiştiniz değil mi?

Annelerimizin bize bol bol yedirmeye çalıştığı sebzeler gerçekten çok önemli… Karbonhidrat ve protein kaynaklı besinlerin çoğundan alamayacağınız diğer makro ve mikro besinler özellikle yeşil sebzelerde bolca mevcut. Bağışıklık sisteminizi ayakta tutacak, sindirim sisteminizi düzenleyecek, birçok vücut fonksiyonunuzun normal işleyişine yardımcı olmasını sağlayacak olan sebzeler tabağınızdan asla eksik etmemelisiniz…

Revenge Body koçu Latreal Mitchell’in bu ikinci tespitine uygun olarak daha önceleri sizinle paylaştığımız daha fazla sebze tüketebilme taktiklerini de hemen hatırlatalım. Bu pratik bilgiler sebze tüketiminiz için oldukça faydalı olacak!

Fit Kalmayı Sevenler Buraya! Kim Kardashian’ın Antrenöründen Sıkı Bir Vücudun Tüyoları

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!