Fit HubYaşamHer Paylaşımı ile Sosyal Medyayı Sallayan Didem Soydan’ı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Her Paylaşımı ile Sosyal Medyayı Sallayan Didem Soydan’ı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Instagram’ı ne kadar kullanıyorsunuz? Eğer sıkı bir kullanıcıyım ve tüm moda dünyasını takip ediyorum diyorsanız Didem Soydan’ın instagram hesabını takip ediyor olmalısınız. Yok bilmiyorum hatta farkında bile değilim diyorsanız, keşfette uzun süredir gördüğünüz seksi fotoğrafların sahibinin ünlü manken Didem Soydan olduğunu size söylemeliyiz!

Tüm Dikkat Onun Üzerinde

View this post on Instagram

?

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

Instagram’a koyduğu her bir yeni fotoğrafı ile tüm medya kanallarının dikkatini üzerine toplayan, yurt dışı ve yurt içinde birçok ünlü markanın defilesinde bulunmuş ve marka yüzü olmuş olan Didem Soydan, Türkiye’nin en popüler instagram isimlerinden biri. Daha üniversite yıllarında sahip olduğu manken vücudu ölçüleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken isim bir gün çalıştığı yerde Ümit Ünal tarafından fark edilmesi ile kariyerinin mankenlik yolunda ilerlediğini söylüyor. Didem Soydan o günden bugüne hem Türkiye’de en çok adı anılan isimlerden biri hem de sosyal medyada, genç neslin en çok takip ettiği isimlerden biri.

Mükemmel vücut ölçüleri, stili, özgür ruhu, feminist duruşu ve marka işbirlikleri ile instagram ortamında güncel bir şekilde paylaşımlarda bulunan Didem Soydan, 1 yıl kadar önceye dek aktif bir şekilde yoğun olarak güzellik, bakım, moda ve makyaj konularında içerikler üreterek Youtube kanalında takipçileri ile paylaşıyordu.

View this post on Instagram

? . . . Photo @ermanistahli

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

New York’ta bir model ajansına kaydolduktan sonra yurt dışı çekimleri ve defileleri artan Didem Soydan, youtube kanalını bir kenara koymuş olsa da hâlâ instagram’da oldukça aktif. Geçtiğimiz yaz döneminde paylaştığı dans videosu ile de uzun süre konuşulmuştu.

Didem Soydan Vücudunu Nasıl Koruyor?

Soydan’ın inandığı ve sürekli medya ile paylaştığı yegâne bilgi yediklerinin vücuduna yansıyor olması. Didem Soydan elbette spor yapıyor ancak ünlü ismin en çok önem verdiği konu beslenme düzeni. Abur cubur diye nitelendirdiğimiz her şeyden uzak durduğunu söylüyor. Didem Soydan bu sayede fit vücut ölçülerini koruyor.

View this post on Instagram

günebakan

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

Bunun dışında okul döneminde 4 yıl boyunca hentbol oynamış olmasının boyunun uzamasında ve vücut şeklinin oluşmasında ona yardımcı olduğunu söylüyor.

Yerli ve Yabancı Markaların Aradığı Yüz

View this post on Instagram

privacy is everything (!)

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

Didem Soydan, modellik kariyerini hem yerli hem de yabancı markalar ile güçlendirmeye devam ediyor. Soydan, şimdiye dek Çağla Şikel, Ece Sükan, Ahu Yağtu ve Sema Şimşek gibi ünlü Türk modeller ve Hakan Yıldırım, Derviş Bağzıbağlı, Tuvanam (Tuvana Büyükçınar) gibi Türk modacılar ile de çalıştı. Istanbul Fashion Week’in en çok konuşulan isimlerinden olan Didem Soydan dünyaca ünlü Mango ve Calzedonia gibi markarın defilelerinde yer aldı, Puma markasının 2017-2018 sonbahar-kış koleksiyonunun yüzü oldu ve aylarca billboardlarda şık spor kıyafetleri içerisinde fit vücudu ile kadınlara “BU SENSİN” dedi. (Hatırlamayanlar için bir not geçmek istiyoruz; “BU SENSİN” Puma markasının kampanya sloganıydı) Soydan Huawei ile de çekimler yaptı.

View this post on Instagram

street fighter @holeacademie

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

Ünlü isim yakın zamanda çok eskiden beri tanıdığı yakın arkadaşı Umut Eker ile bir mağaza açtı. HOLE ACADEMIE, gençler arasında hızla takibe alınan bir mağaza oldu. Oldukça dinamik ve modern ürünlere sahip olan mağazada hem kadınlar hem de erkekler için rahat ve dikkat çekici parçalar mevcut. Özellikle spor stile sahip kişilerin şık ve iddialı spor kıyafetler almak için sık sık uğradığı bir yer haline geldi. Eğer tarz sokak stilinizi güçlendirecek parçalar arıyorsanız siz de Didem’in izinden gitmelisiniz!

BİZİ INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN!